Топ продаж
-16%

Крісло-шезлонг "Пікнік"
1 260 ₴
1 060 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Пикник
+380 (66) 999-00-19
0987100284
Менеджер- +380 (67) 929-20-57
- +380 (98) 710-02-84Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шезлонг "Пікнік" від українського виробника "Vesta". Допустиме навантаження до 110 кг. Вага шезлонга 3.5 кг.
Спинка регулюється на 4 положення нахилу. Фіксатори нахилу виготовлені з металу, що робить їх надійнішими проти аналогів із пластику.
Глибина 47
Висота від підлоги до сидіння 35 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vesta |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність коліщаток | False |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Матеріал | Сталь |
| Комплектація підлокітниками | True |
| Габаритні розміри шезлонга | |
| Довжина | 107 мм |
| Висота сидіння | 35 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴



