
Матрац 195*80*7 см
810 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 999-00-19
0987100284
Менеджер- +380 (67) 929-20-57
- +380 (98) 710-02-84Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац для розкладачки Довжина 195 см Ширина 80 Товщина 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vesta |
| Країна виробник | Україна |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 80x195 |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 195 см |
| Ширина | 80 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴


