
Матрац ватний 190*80*8 см
730 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 999-00-19
0987100284
Менеджер- +380 (67) 929-20-57
- +380 (98) 710-02-84Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац ватний розмір Довжина 190 см Ширина 80 см Товщина 8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vesta |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | Односпальний |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Висота | 8 см |
| Наповнення матраца | бавовняна вата |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴




